Openingstijden poliklinieken

De Trombosedienst Leiden en Omstreken is op de onderstaande plaatsen en tijden aanwezig voor bloedafname en eventuele vragen.

Bij Contact vindt u informatie over data waarop de dienst is gesloten.

Plaats Dag Openingstijden Adres

 Leiden

Maandag t/m Vrijdag 8.00 –  9.30 Poortgebouw Noord
begane grond
Rijnsburgerweg 10
Gratis Wifi beschikbaar
Dinsdag 8.30 –   9.15 Statenhof
Bachstr 590
Dinsdag 10.00 – 10.30 Kerkcentrum
de Regenboog
Watermolen 1
Dinsdag 10.00 – 10.30 Rosenburch
Rosenburch 71
Woensdag 9.45 – 10.30 Dobbengaarde
Dobbedreef 250
Woensdag 10.30 – 11.00 Het Gebouw
Arubapad 2
Woensdagavond 18.30 – 19.30 Poortgebouw Noord
begane grond
Rijnsburgerweg 10, in de avonduren is de ingang onder de poort gesloten. Gratis Wifi beschikbaar
Donderdag 10.30 – 10.45 De Robijn
Robijnhof 1

Alphen a/d Rijn

Maandag 8.30 – 10.00 Rode Kruis gebouw
Dillenburg 2
Maandagavond 19.00 – 20.00 Zalencentrum
De Bron
Troubadourweg 2
Woensdag 8.30 –  9.30 De Bron
Vrijdag 9.45 – 10.30 Zorgcentum Noorderbrink
Klompenmaker 156

Hazerswoude

Woensdag 10.15 – 10.45 Het Dorpshuis
Pieter de Hooghstraat 3

Katwijk

Dinsdag 8.15 –  8.45 Prins Mauritsschool
Nolenstraat 1
Woensdag 8.30 –  8.45 Zorgcentrum Salem
Duindoornlaan 34
Vrijdag 8.30 – 10.00 Dienstencentrum Zwanenburgstraat 62

Katwijk a/d Rijn

Maandag 10.30 – 10.45 Buurtcentrum Rijndal
Vinkeweg 70

Koudekerk a/d Rijn

Dinsdag 8.15 –  8.45 Rhijndael
Europasingel 2
Koudekerk

Langeraar

Maandag 8.15 –  8.30 Zorgcentrum de Aarhoeve J.M. Halkesstraat 33
Ter Aar (Langeraar)

Leiderdorp

Dinsdag 8.30 –  9.30 Activite
Simon Smitweg 8
Donderdag 9.30 – 10.00 Activite
Ommedijk 120

Leimuiden

Donderdag 10.30 – 11.00 Het Trefpunt
Dorpstraat 51

Lisse

Dinsdag 8.30 – 10.00 Wijkgebouw Rijn & Duin 
Wilhelminastraat 59

Nieuwkoop

Woensdag 8.30 – 9.15 De Kaleidoskoop
Verbinding 2

Nieuw Vennep

Maandag 8.30 –  9.15 Het ontmoetingscentrum
Elemastraat 65
Woensdag 8.15 –  8.30 Het ontmoetingscentrum

Noordwijk

Maandag 8.30 – 10.00 De Wieken Wassenaarsestraat 5
Dinsdag 9.00 – 9.30 Hoogwaak
Groot Hoogwaak 1

Noordwijkerhout

Dinsdag 8.30 –  9.00 Puyckendam
Pilarenlaan 4

Oegstgeest

Dinsdag 11.00 – 11.30 Zorgcentrum Wijckerslooth
Wijckersloothplein 1

Roelofarendsveen

Vrijdag 8.15 –  9.00 ZC Jacobus
Saskia van
Uylenburchlaan 1
Oude Wetering

Rijnsburg

Woensdag 8.30 –  9.00 Gezondheidscentrum Floris
Graaf Florislaan 9

Sassenheim

Woensdag  10.00 – 10.30  Sassembourg
 Jan van Brabantweg 51
 Vrijdag  10.00 – 10.30  Sassembourg

Ter Aar

Woensdag 10.15 – 10.45 Bibliotheek
Beukenpad 1

Voorhout

Vrijdag 8.30 –   9.00 Wzc Agnes Kerkweg 4

Voorschoten

Dinsdag 11.00 – 11.30 Activiteitencentrum
Alettahof
Aletta Jacobsplantsoen 97
Donderdag 8.30 –   9.15 Wzc Vlietwijk
Prof.Einsteinlaan 2

Warmond

Vrijdag 9.45 – 10.00 Revalidatiecentrum
Mariënhaven
Mgr. Aengenentlaan 1

Woubrugge

Woensdag 8.15 – 8.45 Zorgcentrum Woudsoord
Weteringpad 3

Zoeterwoude

Donderdag 10.15 – 10.30 Ons Huis, Kosterspad 3